Results 1 to 2 of 2

Thread: przeplatanego dużymi kawałkami skał Jordan 1 LOW

przeplatanego dużymi kawałkami skał Jordan 1 LOW

Alternatywne ważne zakłady na twoją stronę 8mm szopa 26mm plus 18mm, w tym zdrowy i zrównoważony odcinek o długości 100 mil. Profeel Flick nieustannie zapewnia doskonałe zabezpieczenia butów i butów Salomon, badaj S / Lab. Szczególnie następujący marginalny, mimo to, odpowiedni plan jedzenia w górach robi naprawdę niesamowite zajęcie.

Podczas tego sportowego buta postanawiam przejść parę kroków do wysokiej jakości podeszwy Contagrip z rozszerzeniem trakcji Rainy Tissue, ale to nieco ujawnia twój symbol. Rozszerza przyczepność tkanek na deszczowe typy nawierzchni, jest zdecydowanie niezwykły, zdawało się to widoczne, gdy przechodzisz przez pionowy plus deszczowy dziedziniec aż do stosu czterdziestu stopni przeplatanego dużymi kawałkami skał Jordan 1 LOW. Właściwie pod żadnym pozorem nie odczuwałem każdego ześlizgnięcia się na deszczową powierzchnię roboczą, a także za każdym razem, gdy naprawdę chciałem mieć sportowe buty, abyś mógł się nacieszyć, a także po całym swoim głazie pięknie przyczepioną podeszwę zewnętrzną. Alternatywni sportowcy skończyli upadkiem i upadkiem, kiedy naprawdę czułem, że stworzyłem w 100% regulację. Naprawdę tak naprawdę nie działam w następujący sposób, abyś mógł skorzystać z tej umiejętności zjeżdżania ze zjazdu, którą konsekwentnie ganili przyjaciele, ale zamiast tego wiara w siebie wzmocniona przez następującą podeszwę. Ogólnie rzecz biorąc, podeszwa Contagrip jest ogólnie chwytana. Rzeczywiście wskazałem na sześciogodzinne wspinanie się na stosy wokół nieostrożnych magnetycznych, Buty Air Jordan 1 Mid tanie środowiskowych slogów za pomocą zimowych przejść przez potok i suche, wytrzymałe, a także specjalistyczne ćwiczenia płynące z butów Jordan Spizike GS. to wszystko.

S / Lab jest w szczególności butem sportowym o masie 10,7 uncji, który ma szopę 8 mm, która jest zdecydowanie stworzona do pokonania dystansu 100 mil. Jest to z pewnością prawdopodobnie najlepszy odpowiedni but sportowy S / Lab, który prawdopodobnie zużyłem, a także jeśli chodzi o wiarę w to, że Twoje buty sportowe prawdopodobnie utrzymają się idealnie na ostatnich 500 dystansach, co często może umożliwić wymianę za cenę pakietu 180 USD. Kiedy się poruszasz, rozszerzenie przyczepności tkanek i redukcja wstrząsów są zwykle o wiele większe w porównaniu z każdym butem sportowym Salomon, który zużyłem, z pewnością jest to kontynuacja twojego buta sportowego, aby uzyskać sportowców, którzy mają węższą przednią stopę. Naprawdę mógłbym odejść od butów Jordan 4 Retro, używając roweru ścigającego się po 100 km w tak sportowym bucie, ubierając się w dość wąskie skarpetki, niemniej jednak dla części twojego rodzaju, faktycznie czułem, że te łapy zbijają się wokół zewnętrznej powierzchni twój toebox.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)