A Pegasus harminchét Piste nyelvén az adott nyelv a következő széles csipkével ellátott csomagtartó tetejéhez kapcsolódik. Az ilyen típusú hatalmas előnyökhöz jutottam, mert megakadályoztam, hogy a Nike Air Force 1 MID cipője körül mozogjon, vagy talán furcsa módon ült le a lábujjaimról. Az adott nyelv karcsúbb formát mutat, mint a többi magasabb, ami általában megfelelő támogatást kínál a vezetéshez a saját lábammal kapcsolatban. nehéz tapasztalatok nélkül. Mivel a saját cipőmet vagy csizmám meglehetősen korlátozottan kötődik egymáshoz, partneremmel és nekem gyakran vannak olyan problémák, hogy a csipkék felszámolódnak, szemben a saját lábammal. valamint nagyon forró területeket termel. Találkoztam a Pegasus harminchat Piste-vel, aki nem próbálta meg ezt, és egy 50 mérföldes munkán belül sem volt egyszerűen a legfelső pont a saját lábammal kapcsolatban. vagy talán valahol másutt, például ahol megtörtént a megszerzett megszüntetése.

Középtalp és lengéscsillapítás

A Nike internetes oldala nem tudott jelentős körülményt felmutatni arra nézve, amit a biztonsági hálójából várhat, valamint a Nike Zoom Winflo 6 cipő középtalpával is, amely a csomagtartóval rendelkezik, kivéve a Cushlon memóriahab takaróinak lábát, és bármilyen támogató értelmet kínál, Ezért felkerültem belülre, követelmény nélkül, hogy az adott középtalp és az ütéscsillapítás minden bizonnyal ezt gondolja.

Közvetlenül a csomagtartón belüli kezdeti munkám után, épp úgy éreztem, hogy a Pegasus harminchét Piste megfelelő biztonsági hálót biztosít a mindennapi oktatáshoz anélkül, hogy rendkívülinek és termelékenynek kellene lennie. Partnerünk és én hajlamosak vagyunk a kevésbé párnázott cipők vagy csizmák kedvelésére, és így a Pegasus harminchét Piste helyesen volt a saját utcám fölött. A Pegasus harminchét Piste körüli különös biztonsági hálózat szilárdabbnak érezte magát, mint a társam, és én jósoltam; az egyedi, szilárdabb középtalp előállította a Nike Air Foamposite One csomagtartót, amely dinamikusan működik, és egy kisebb mennyiségű komplex túraútvonal esetében is sikeres. Ez természetesen nem minden deluxe rendszerindítás, mégsem gondolom, hogy ennek ellenére nyilvánvalóan volt megfelelő biztonsági háló ahhoz, hogy enyhítsék a befolyásokat, különösen több idő alatt végzett munkák során.

Maddie Hart bírálja az adott Nike Oxygen Focus Pegasus harminchét Piste-t a pályázati helyszínről

Maddie Hart, a Nike Oxygen Focus Pegasus harminchat Piste-ben dolgozik, Gunnison, CORP. Egyszerűen Nike Kobe IV Protro Undftd Cipő eladó Katie Lyons fényképe.